Nabízené masérské služby

Pro velkou oblíbenost u klientů se stále více zaměřuji především na tyto druhy masáží:

Švédská masáž je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů. Pomáhá vyrovnat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolestí zad a klubů. Dále urychluje proces regenerace svalů po zátěži, odstraňuje jejich únavu a zvyšuje svalovou výkonnost.
Pravidelná aplikace švédské masáže celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém.

Havajská masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Pomáhá odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.
Havajská masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Aromaterapeutická masáž je vysoce relaxační procedura, která přináší klientům hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i možnost řešení jejich obtíží přírodní cestou.
Správně zvolené éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, pomáhají dodat energii a vitalitu.

Čokoládová masáž je luxusní procedura, která spojuje očistu těla, relaxační masáž a čokoládový zábal v jedinečný regenerační celek působící na všechny smysly lidského těla. Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku.
Čokoláda obsahuje důležité prvky potřebné pro lidský organizmus, například draslík, vápník, fosfor, hořčík, ale také vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Díky čokoládové masáži pokožka tyto látky vstřebává, což se příznivě projevuje na činnosti srdce, aktivaci látkové výměny, detoxikaci, formování postavy a výrazném omlazení pokožky.
Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu.

Solný peeling šetrně odstraňuje odumřelé buňky a navíc pokožku hydratuje a zanechává ji jemnou a hebkou. Přidané rostlinné oleje se postarají o výživu pokožky.

Bahenní zábal z mrtvého moře podporuje prokrvení, aktivuje látkovou výměnu, zvyšuje mikrocirkulaci v tkáních. Vyživuje, napíná a zjemňuje pokožku.